Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: trop wejściowy

trop wejściowy

trop prowadzący w głąb tropionego rejonu.

Trop wejściowy to jeden z podstawowych elementów łowiectwa. Jest to trop, który prowadzi w głąb tropionego rejonu. Jest on używany do wstępnego określenia, czy dana okolica jest odpowiednia do polowania. Trop wejściowy może być wykorzystywany do wstępnego określenia, czy dana okolica jest odpowiednia do polowania. Może on również służyć do identyfikacji zwierzyny, która może być obecna w danym rejonie.

Trop wejściowy może być wykorzystywany do identyfikacji śladów zwierzyny, takich jak ślady stóp, ślady moczu lub kału, a także innych oznak obecności zwierzyny. Może on również służyć do identyfikacji innych czynników, takich jak warunki pogodowe i warunki glebowe. Trop wejściowy może również służyć do określenia, czy dana okolica jest odpowiednia do polowania.

Trop wejściowy może być również wykorzystywany do identyfikacji innych czynników, takich jak poziom hałasu i poziom aktywności zwierząt. Może on również służyć do identyfikacji innych czynników, takich jak poziom hałasu i poziom aktywności zwierząt oraz innych czynników środowiska naturalnego. Trop wejściowy może być również wykorzystywany do określenia najlepszej drogi przejazdu lub najlepszego miejsca na postawienie pułapki na zwierzynę.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj trop wejściowy w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę T

zobacz pełną listę haseł

tryk

inaczcj baran.

tarzać się

o jeleniach i dzikach: kąpać się w piasku.

toki

gra godowa ptaków polegająca na wykonywaniu charakterystycznych dla danego gatunku ruchów samca oraz (lub) wydawaniu swoistych dźwięków. Często ptaki podczas toków staczają ze sobą walki, (...)

trop sfarbowany

trop farbującej zwierzyny.

teriery

grupa ras psów myśliwskich charakteryzujących się mocną budową ciała: pysk szpiczasty, ogon sterczący pionowo, nogi cienkie, sterczące uszy ze zwisającymi końcami. Sylwetka teriera (...)

tresura

inaczej układanie psa myśliwskiego.

tabakiera

zakończenie ryja (nos) dzika.

trymowanie

sposób skracania sierści u terierów ostrowłosych, polegający na wyskubywaniu martwych włosów.

tokowik

ptak, który pierwszy odzywa się na tokowisku. Nie wolno go strzelać, gdyż można rozbić całe tokowisko.

trzeszcze, trzeszcze, bałuchy, blaski

oczy zająca.