Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: Tulskij Zawód

Tulskij Zawód

znana fabryka broni myśliwskiej w ZSRR.

Tulskij Zawód to znana fabryka broni myśliwskiej, która została założona w 1881 roku w Tulskim guberni w ZSRR. Fabryka ta była jednym z największych producentów broni myśliwskiej w całym ZSRR. Fabryka produkowała szeroki asortyment broni myśliwskiej, w tym pistolety, karabiny i strzelby. Wszystkie te produkty były wykonane z najwyższej jakości materiałów i miały doskonałą jakość. Fabryka Tulskij Zawód była również znana ze swojej innowacyjności i wprowadzała nowe technologie do produkcji broni myśliwskiej.

Fabryka Tulskij Zawód była również znana ze swojego profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Pracownicy fabryki byli bardzo dobrze wyszkoleni i mieli duże doświadczenie w produkcji broni myśliwskiej. Fabryka Tulskij Zawód była również znana ze swojej staranności i dbałości o jakość produktu. Każdy produkt był starannie sprawdzany przed wysyłką, aby upewnić się, że spełnia on najwyższe standardy jakości.

Fabryka Tulskij Zawód była bardzo popularna w całym ZSRR i jej produkty cieszyły się dużym uznaniem na całym świecie. Produkty te są nadal uważane za jedne z najlepszych na rynku i są cenione przez myśliwych na całym świecie.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj Tulskij Zawód w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę T

zobacz pełną listę haseł

toki

gra godowa ptaków polegająca na wykonywaniu charakterystycznych dla danego gatunku ruchów samca oraz (lub) wydawaniu swoistych dźwięków. Często ptaki podczas toków staczają ze sobą walki, (...)

tokowisko, tokowisko, padowisko

teren, na którym co roku ptaki odbywają swoje toki.

trymowanie

sposób skracania sierści u terierów ostrowłosych, polegający na wyskubywaniu martwych włosów.

torba borsucza

worek ze skóry borsuka, dawniej często używany przez myśliwych.

tarcza

sztuczny cel, do którego strzelamy na strzelnicy w ramach treningu lub sprawdzenia broni; może być nieruchoma (zwykła lub sylwetkowa, np. rogacz) oraz ruchoma (zając, dzik).

trojak

zob. trójlufka.

tarzawisko

suche piaszczyste miejsce, w którym tarzają się jelenie i dziki.

Tulskij Zawód

znana fabryka broni myśliwskiej w ZSRR.

troki

rzemienne lub sznurowe pętle do noszenia ubitych ptaków na polowaniach.

trop wyjściowy

trop prowadzący na zewnątrz tropionego rejonu.