Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: farbowiec

farbowiec

pies myśliwski pracujący bardzo dobrze po farbie.

Farbowiec to pies myśliwski, który jest szczególnie przystosowany do polowań na zwierzynę. Jest to rasa, która jest wyjątkowo dobrze przystosowana do łowienia po farbie. Farbowiec ma silny instynkt łowiecki i jest bardzo skuteczny w polowaniu na zwierzynę. Jego szybkość i zwinność pozwalają mu skutecznie łapać zwierzynę, a jego silny nos pozwala mu wykrywać zapachy z daleka.

Farbowiec ma bardzo silne mięśnie i jest w stanie długo biegać bez zmęczenia. Jego szybkość i zwinność pozwalają mu skutecznie łapać zwierzynę, a jego silny nos pozwala mu wykrywać zapachy z daleka. Farbowiec ma również bardzo silny instynkt łowiecki, co oznacza, że jest w stanie szybko reagować na sygnały myśliwego i skutecznie polować na zwierzynę.

Farbowiec jest rasą psa, która jest szczególnie przystosowana do polowań na zwierzynę. Jego szybkość i zwinność pozwalają mu skutecznie łapać zwierzynę, a jego silny nos pozwala mu wykrywać zapachy z daleka. Farbowiec ma również bardzo silny instynkt łowiecki, co oznacza, że jest w stanie szybko reagować na sygnały myśliwego i skutecznie polować na zwierzynę. Jego umiejętności sprawiają, że jest on idealnym psem do polowań na farbie.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj farbowiec w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę F

zobacz pełną listę haseł

fuj!

rozkaz zaniechania wykonywanej przez psa czynności.

farbować

o zwierzynie: zostawiać farbę na tropie.

farbowik

młody kogut głuszca, cietrzewia, bażanta, pokryty już piórami cechującymi ptaka dojrzałego.

fretka, fretka, tchórek

albinotyczna, udomowiona odmiana północnoafrykańskiego tchórza do wypędzania królików z nor.

farbówka

młoda kuropatwa w okresie, gdy zaczynają jej wyrastać rude pióra na piersi, skrzydłach i w ogonie.

FCI

(Federation Cynologique Internationale) - Międzynarodowa Organizacja Kynologiczna (należy do niej także Związek Kynologiczny w Polsce) powołana w celu koordynowania wszystkich zagadnień (...)

flora

ogól gatunków roślin. FN Fabrique Nalionale d'Armes de Guerre w Herstal - belgijska fabryka broni produkująca m.in. znane nadlufki uraz broń samoczynną (śrutową i kulową).

fafle

obwisłe górne wargi u niektórych ras psów myśliwskich, np. u wżłów.

farba, farba, barwa

myśliwska nazwa krwi zwierzyny.

flankować

obstawiać stanowiska na flankach.