Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: suknia

suknia

sierść zwierzyny płowej, także dzika.

Suknia to sierść zwierzyny płowej, która jest używana do wykonywania odzieży i innych przedmiotów. Jest to sierść zwierząt takich jak jelenie, daniele, sarny i dziki. Suknia jest bardzo ceniona ze względu na jej trwałość i wytrzymałość. Jest ona bardzo miękka i delikatna w dotyku, a także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Suknia ma również naturalną odporność na wilgoć i łatwo się suszy.

Suknia jest często używana do produkcji odzieży myśliwskiej, takiej jak kurtki, spodnie i buty. Jest ona również często używana do produkcji akcesoriów myśliwskich, takich jak torby, pasy i czapki. Suknia może być również używana do produkcji mebli, dywanów i tapicerek. Suknia może być również używana do produkcji ozdobnych skórzanych przedmiotów, takich jak portfele, torebki i paski.

Suknia jest również często używana do produkcji bielizny myśliwskiej, takiej jak skarpety, rękawiczki i czapki. Jest ona również często używana do produkcji akcesoriów dekoracyjnych, takich jak obrazy i figurki myśliwskie. Suknia może być również używana do produkcji ozdobnych skórzanych przedmiotów, takich jak portfele, torebki i paski.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj suknia w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę S

zobacz pełną listę haseł

sylwetka

obrys zwierza lub ptaka, pozwalający na określenie jego przynależności gatunkowej.

strzelba

śrutowa broń myśliwska.

smuż

skóra z zająca i królika.

sanki

pojazd na płozach ciągnięty przez konia, często używany przez myśliwych w zimie do polowania z podjazdu.

sadło

tłuszcz ze zwierzyny.

skolenie

głos wydalany przez lisa.

seter irlandzki

pies średniej wielkości (60-65 cm) o jedwabistej mahoniowej sierści. Łeb wąski, oczy brązowe, uszy osadzone nisko, ogon długi. Dojrzewa wolno, bardzo często hodowany przez niemyśliwych, co (...)

sparować się

o ptakach: łączyć się w pary w okresie godowym.

szczwać

polować z chartami.

świeca

pionowy lot śmiertelnie postrzelonego ptaka.