Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: suknia

suknia

sierść zwierzyny płowej, także dzika.

Suknia to sierść zwierzyny płowej, która jest używana do wykonywania odzieży i innych przedmiotów. Jest to sierść zwierząt takich jak jelenie, daniele, sarny i dziki. Suknia jest bardzo ceniona ze względu na jej trwałość i wytrzymałość. Jest ona bardzo miękka i delikatna w dotyku, a także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Suknia ma również naturalną odporność na wilgoć i łatwo się suszy.

Suknia jest często używana do produkcji odzieży myśliwskiej, takiej jak kurtki, spodnie i buty. Jest ona również często używana do produkcji akcesoriów myśliwskich, takich jak torby, pasy i czapki. Suknia może być również używana do produkcji mebli, dywanów i tapicerek. Suknia może być również używana do produkcji ozdobnych skórzanych przedmiotów, takich jak portfele, torebki i paski.

Suknia jest również często używana do produkcji bielizny myśliwskiej, takiej jak skarpety, rękawiczki i czapki. Jest ona również często używana do produkcji akcesoriów dekoracyjnych, takich jak obrazy i figurki myśliwskie. Suknia może być również używana do produkcji ozdobnych skórzanych przedmiotów, takich jak portfele, torebki i paski.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj suknia w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę S

zobacz pełną listę haseł

stroik

woabik na ptaki, rodzaj piaszczałki.

Sellier and Bellot

czechosłowacka fabryka amunicji myśliwskiej. W Polsce dużym powodzeniem cieszyła się amunicja kulowa tej fabryki.

seter irlandzki

pies średniej wielkości (60-65 cm) o jedwabistej mahoniowej sierści. Łeb wąski, oczy brązowe, uszy osadzone nisko, ogon długi. Dojrzewa wolno, bardzo często hodowany przez niemyśliwych, co (...)

sietnik

w dawnej Polsce członek służby łowieckiej, mający nadzór nad sieciami.

stawka

noga lisa lub borsuka.

skłusować

pozyskać nielegalnie zwierzynę.

stanowisko

miejsce, na którym myśliwy oczekuje spotkania ze zwierzyną.

samura

inaczej locha.

syk

jeden z głosów wydawanych przez cietrzewie na tokach.

siedlisko, siedlisko, ekotop

kompleks czynników glebowych, wodnych i klimatycznych, tworzących warunki bytowania określonej roślinności i związanego z nią świata zwierzęcego.