Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: Zbrojovka

Zbrojovka

fabryka broni w Brnie produkująca broń myśliwską: dubeltówki, nadlufki, knitejówki i sztucery.

Zbrojovka to czeska fabryka broni znajdująca się w Brnie, która produkuje broń myśliwską. Fabryka ta jest jednym z najbardziej znanych producentów broni myśliwskiej na świecie. Zbrojovka specjalizuje się w produkcji dubeltówek, nadlufek, knitejówek i sztucerów. Dubeltówki są popularne wśród myśliwych, ponieważ są one lekkie i łatwe w użyciu. Nadlufki są również popularne wśród myśliwych, ponieważ są one bardzo precyzyjne i mają duży zasięg. Knitejówki są idealne dla tych, którzy chcą strzelać do celu z dużej odległości. Sztucery są idealne dla tych, którzy chcą strzelać do celu z bliska.

Zbrojovka oferuje również usługi naprawy i konserwacji broni myśliwskiej. Firma ma wykwalifikowany personel, który może naprawić lub przeprowadzić konserwację każdego rodzaju broni myśliwskiej. Firma oferuje również usługi doradztwa technicznego dotyczącego broni myśliwskiej. Doradcy techniczni Zbrojovki mogą pomóc w doborze odpowiedniego rodzaju broni do określonego celu lub sytuacji.

Zbrojovka jest jednym z najbardziej cenionych producentów broni myśliwskiej na świecie ze względu na swoje doskonałe produkty i usługi. Firma oferuje również atrakcyjne ceny na swoje produkty i usługi, co czyni ją bardzo atrakcyjną dla myśliwych na całym świecie.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj Zbrojovka w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę Z

zobacz pełną listę haseł

zrulować

o zającu: zostać w ogniu.

zacios

znak wykonany przez myśliwego nożem na drzewie w celu zaznaczenia miejsca strzału.

zierniki

oczy ptaków.

zając szarak, zając szarak (Lepus europaeus L.)

gatunek z rzędu zajęczaków. Długość ciała 50-63 cm, ogona 8-11,5 cm, ciężar 3-5,5 kg. Ubarwienie: Wierzch ciała szarobrązowy, boki rudawe, spód ciała i ogona biały, końce uszu i (...)

zachodzić

o myśliwych i nagance: udawać się na swoje stanowiska.

zające

rodzina ssaków; w Polsce występuje szarak, bielak i królik.

zarzynać

o wilku: zabijać swoją zdobycz.

zasiadka

sposób polowania polegający na oczekiwaniu w ukryciu na zwierzynę.

zgrzebła

inaczej cieki.

zgórować

trafić powyżej celu.