Internetowy Słownik Łowiecki

Definicja hasła: Zbrojovka

Zbrojovka

fabryka broni w Brnie produkująca broń myśliwską: dubeltówki, nadlufki, knitejówki i sztucery.

Zbrojovka to czeska fabryka broni znajdująca się w Brnie, która produkuje broń myśliwską. Fabryka ta jest jednym z najbardziej znanych producentów broni myśliwskiej na świecie. Zbrojovka specjalizuje się w produkcji dubeltówek, nadlufek, knitejówek i sztucerów. Dubeltówki są popularne wśród myśliwych, ponieważ są one lekkie i łatwe w użyciu. Nadlufki są również popularne wśród myśliwych, ponieważ są one bardzo precyzyjne i mają duży zasięg. Knitejówki są idealne dla tych, którzy chcą strzelać do celu z dużej odległości. Sztucery są idealne dla tych, którzy chcą strzelać do celu z bliska.

Zbrojovka oferuje również usługi naprawy i konserwacji broni myśliwskiej. Firma ma wykwalifikowany personel, który może naprawić lub przeprowadzić konserwację każdego rodzaju broni myśliwskiej. Firma oferuje również usługi doradztwa technicznego dotyczącego broni myśliwskiej. Doradcy techniczni Zbrojovki mogą pomóc w doborze odpowiedniego rodzaju broni do określonego celu lub sytuacji.

Zbrojovka jest jednym z najbardziej cenionych producentów broni myśliwskiej na świecie ze względu na swoje doskonałe produkty i usługi. Firma oferuje również atrakcyjne ceny na swoje produkty i usługi, co czyni ją bardzo atrakcyjną dla myśliwych na całym świecie.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji?
szukaj Zbrojovka w wyszukiwarce Google

Inne hasła na literę Z

zobacz pełną listę haseł

zwierzyna płowa, zwierzyna płowa, jeleniowate

łosie, jelenie, daniele, sarny.

zapady

wieczorne przyloty kogutów głuszców na tokowisko.

zasięg

1) granica skutecznego strzału; dla śrutu wynosi 40 m, dla pocisku kulowego wystrzelonego z luf gładkich 60 m, a z gwintowanych 200 m;
2) granica występowania lub gniazdowania jakiegoś (...)

zwierzyna gruba

łosie, jelenie daniele, muflony, sarny, rysie, wilki, dziki i dropie.

żerować

o zwierzynie: zdobywać pokarm.

zaśnieżyć się

o cietrzewiach: zagrzebywać się w śniegu podczas dużych mrozów.

zniesienie

złożenie jajka przez ptaka w gnieździe.

zwierzyna drobna

lisy, ząjące, króliki, borsuki, jenoty, kuny, wydry, piżmaki, tchórze, wiewiórki oraz wszystkie ptaki łowne z wyjątkiem dropia.

zwyczaje łowieckie

niepisane nakazy i zakazy powstałe na przestrzeni dziejów, które każdy myśliwy powinien przestrzegać. Do zwyczajów łowieckich zaliczamy chrzest myśliwski, pasowanie, pokot, sygnały (...)

zasiadka

sposób polowania polegający na oczekiwaniu w ukryciu na zwierzynę.